KÜBA İNCİLERI ( HAVANA - VARADERO )  TURU

7 GECE 9 GÜN

TÜRK  HAVA YOLLARI İLE GİDİŞ – DÖNÜŞ

ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN OTELLERDE KONAKLAMA

1. Gün: İSTANBUL -HAVANA

Değerli misafirlerimizin dikkatine ; Bu turun hareket tarihinde uçak depar saati gece yarısı olduğu için, birgün önce gece 23:00’da İstanbul 3.havalimanında tatilinburada.com standında, şirket görevlisi ile buluşma olacaktır. İşlemleri takiben ,seyahatimizin başlaması için hareket edeceğiz... saat 02:25’ de İstanbul 3.Havalimanından TÜRK hava yolları tarifeli seferi ile Havana’ ya yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saat 07:50'de Havana Havalimanına ulaşıyoruz. Pasaport kontrolü sonrası, bagajlarımızı alıyoruz ve havalimanı dışında bizleri bekleyen özel aracımız ile turumuz başlıyor.Sabah saat erken olduğu için Casa Particular 'larımıza doğru yola çıkıyoruz. varışımız ve ilk gün serbest zaman.


2. Gün: HAVANA

Sabah kahvaltıdan sonra Havana şehir turu için otelden hareket.Etkileyici tarihinin yanında dünya savaşlarından çok az zararla ayrılmış ve ilk inşaa edildiği haliyle kendini korumuş, 50'li ve 60'lı Amerikan arabalarının sıkça görülebilen, İspanyol mimarisinin etkileyici örneklerine sahip ve renkli bir gece hayatı, sinemaların, tiyatroların, kabarelerin ve gece klüplerinin şaşırtacak derecede çok olduğu Unesco'nun sit alanları listesinde yer alan başkentin eski şehri olan Havana şehir turunda, Capitanes Generales Müzesini, Devrim Meydanı, Katedral Meydanı, Armas Meydanı, Morro Kalesi, Malecon (sahil şeridi), Ernest Heminghway'in gittiği barlar sokağı (Calle Obispo), Floridita, La Bodeguita del Medio görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman. Geceleme HAVANA'da otelimizde.


3. Gün: HAVANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra VINALES VE PINAR DEL RIO (kişi başı 120€) turuna katılabilirler. Havana'dan 200 km uzaklıkta olan Küba'nın bahçeleri diye adlandırılan yörede tütün plantajlarını ve köydeki rastgele seçilecek bir aile ziyaret edilir. Puro fabrikaları ve likör fabrikasını ve Vinales Vadisine yolculuğumuzda Los Jazmines'ten mola sırasıda Mogotes'leri seyredilebilinir. Öğle yemeğiniz yerel bir restaurantda alınacaktır. Yemek sonrası Cueva del Indio mağarayı ziyaret ve mağaranın içinden geçen nehir ile sandal gezisi ve Viñales'de Mural de la Prehistoria denilen tarih öncesine dayanan duvar çizim ve resimlerini göreceğiz. Turun ardından otelimize dönüş. Arzu eden misafirlerimiz akşam yemeğinden sonra ekstra yapılacak olan PARISIEN SHOW veya TROPICANA SHOW 85€ turuna katılabilirler. Karaiblerin dünyaca meşhur Cabaret Showu. Gösteride kalabalık bir dans ve müzik kadrosu sizlere unutulmaz bir gece yaşatacak, dansları ve müzikleri ile içinizi ısıtacaklardır.Tur bitiminde otelimize dönüş.Geceleme HAVANA' da otelimizde.


4. Gün: HAVANA - VARADERO

Sabah kahvaltı sonrası odalarin boşaltılması ve Havana'ya hareket. Varadero'ya varış ve otelimize yerleşme. Serbest zaman.Geceleme Varadero' da otelimizde.


5. Gün: VARADERO

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra yapılacak olan CAYO BLANCO (120€) turumuza katılabilirler. Bu turumuzda yolda giderken musait bir bölgede snorkeller ile dalış yapılmaktadır. (Snorkel ekstra bir ücret karşılığı kiralanabilir) Karaip'teki muhteşem deniz altındaki değişik ve renkli balıkları ve siyah, kırmızı mercanları görme imkanı.Daha sonra katamaranimizla yolumuz devam eder yunuslarla beraber yüzme imkanları bulacagız. Yunuslar ile oynarken muhakkak fotograf çekmenizi tavsiye ederiz.Öğlen saatinde Cayo Blanco'da deniz ürünleri ağırlık öğlen yemeği alınacaktır. Yemek sonrası bembeyaz kumsalda güneşlenip yüzme imkanı. Akşam üzeri Varadero'ya geri dönüş ve otelimize transfer. Geceleme Varadero' da otelimizde.


6. Gün: VARADERO (MATANZAS- BELLAMAR MAĞARALARI)

Sabah kahvaltı sonrası gününüz çevre gezileriniz, deniz ve güneşten faydalanmanız için serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Matanzas - Bellamar Mağarası (55€) turumuza katılabilirler. Turumuz esnasnda; Vigia Meydanı, Milanes Parkı ve alışveriş yerleri ziyaret edilecektir. Ardından Belamlar Mağarası ziyaret edilecektir. Tur bitiminde otelimize dönüş. Geceleme Varadero' da otelimizde.


7. Gün: VARADERO (CIENFUEGOS - TRINIDAD TURU)

Sabah kahvaltı sonrası gününüz çevre gezileriniz, deniz ve güneşten faydalanmanız için serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Cienfuegos - Trinidad (120€) Turuna katılabilirler. Sabah kahvaltısının ardından özel otobüslerimizle otelden hareket.Cienfuegos yolu üzerinde Fiesta Campesina Çiftliğinde mola. Cienfuegos'a varış ve şehir turu. Tur esnasında Prado Promenade, Central Park, Malecon Bulvarı ve Vallea Sarayı gezilecektir. Öğle yemeği ardından Trinidad'ya hareket. Varışta Trinidad'ın en eski bölgeleri gezilecek ve ardından Koloniyal Trinidad'sında şehir turu yapılacaktır.Tur bitiminde otelimize dönüş.Geceleme Varadero' da otelimizde.


8. Gün: VARADERO - HAVANA - İSTANBUL’A HAREKET

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Takiben ; Havana Havalimanı'na hareket.Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra TÜRK Havayolları tarifeli seferi ile Istanbul’a hareket. Gece uçak yolculuğu.


9. Gün: İSTANBUL

Varış ve Turumuzun sonu .Bir sonraki turumuzda goruşmek dilegi ile.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti
 • 3  Yıldızlı otellerde konaklama 
 • Otelde alınan kahvaltılar
 • Varadero  otelinde Herşey Dahil konseptinde konaklama
 • Otel – havaalanı ve şehirlerarası transferler
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Panoramik şehir turları
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
 • Konaklama vergileri ve havaalanı vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Ekstra olarak belirtilen turlar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  08, 22 Haziran • 13, 27 Temmuz • 10, 24 Ağustos • 14, 28 Eylül • 12, 26 Ekim
  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
  08.06.20213* Oteller549,00 €799,00 € --Taksitler »
  22.06.20213* Oteller549,00 €799,00 € --Taksitler »
  13.07.20213* Oteller549,00 €799,00 € --Taksitler »
  27.07.20213* Oteller549,00 €799,00 € --Taksitler »
  10.08.20213* Oteller549,00 €799,00 € --Taksitler »
  24.08.20213* Oteller549,00 €799,00 € --Taksitler »
  14.09.20213* Oteller549,00 €799,00 € --Taksitler »
  28.09.20213* Oteller549,00 €799,00 € --Taksitler »
  12.10.20213* Oteller549,00 €799,00 € --Taksitler »
  26.10.20213* Oteller549,00 €799,00 € --Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2020 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
  Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.
  Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, TATİLİNBURADA.COM ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
  Geziye, TATİLİNBURADA.COM rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
  Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden TATİLİNBURADA.COM sorumlu değildir.
  TATİLİNUBURADA.COM, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
  Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
  TATİLİNBURADA.COM, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.
  Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
  Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
  Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.
  Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden TATİLİNBURADA.COM ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde TATİLİNBURADA.COM herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, TATİLİ,NBURADA.COM geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
  Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

  2.İptal Şartları

  30 gün kalana kadar vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.
  30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.
  Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
  Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
  İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.
  Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

  3.Vize Bilgileri