BUTİK VARNA TURU

3 GECE 4 GÜN

VİP ARAÇLAR İLE GİDİŞ – DÖNÜŞ

ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN OTELLERDE KONAKLAMA

EKSTRA TURLARDA AVANTAJLI PAKET SEÇENEĞİ 85 € YERİNE 50 €

1. Gün: İstanbul - Burgaz - Varna

Turumuza Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı (Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı) saat 19:00'da, saat 20:00 Harbiye Askeri Müze Karşısı, 21:00 Merter Metro İstasyonu Yanı (İspark Otoparkı), 22:00 Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi Önü ve 22:30 Silivri Kipa Avm önünden katılacak misafirlerimizi de alıp Lüleburgaz-Kırklareli üzerinden Dereköy sınır Kapısına doğru yola çıkıyoruz. (Kalkış saatinden en geç yarım saat önce belirtilen kalkış noktalarında bulunmanız gerekmektedir.) Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından Bulgaristan sınırından geçerek Malko Tarnova ve Burgaz üzerinden Varna'ya yolculuğumuz devam ediyor. Gecemiz otobüste geçiyor.


2. Gün: Varna

Sabah saatlerinde varışımızla birlikte panoramik Varna şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turumuzda; Varna Merkez Katedrali, Saat Kulesi, Tiyatro Binası, Rus Askeri Anıtı, Adliye Binası, Varna Yönetim Binası, Şehir Parkı ve Özgürlük Parkı başlıca göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Panoramik şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek Balçık Botanik Gezisine katılabilir (25 EURO). Bu gezimizde Romen Kraliçesi'nin yazlık evini ve botanik parkı gezme fırsatı bulacağız. Laleler, sümbüller, menekşeler, tertemiz bir ırmak, sincaplar, kaplumbağalar ve bin bir çeşit ağaç cennete gelmiş hissi yaşamanıza neden olacak. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Sonrasında misafirlerimiz EKSTRA olarak düzenlenecek Otantik Bulgar Gecesi Turuna katılabilir (45 EURO). Bu gezimizde Varna'da yöresel müzikler eşliğinde yerel yemekleri tadabileceğimiz Bulgar Gecesi'ne katılıyoruz. Gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.


3. Gün: Varna

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin önereceği plajlarda vakit geçirirken, dileyen misafirlerimiz ise şehirde dinlenerek veya alışveriş yaparak zaman geçirebilirler. Geceleme otelimizde.


4. Gün: Varna - Burgaz - İstanbul

Kahvaltının ardından çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra Burgaz'a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından şehri rehberimiz ile birlikte keşfediyoruz. Dileyen misafirlerimiz EKSTRA olarak düzenlenecek Nessebar Turuna katılabilirler (15 EURO). 3000 yıllık tarihi ve bozulmamış tarihi dokusu ile Bulgaristan'ın Karadeniz sahilinde gözde bir tatil beldesidir. Unesco tarafından koruma altına alınmış tarihi yarımada da Safranbolu tarzında evleri ve Bizans döneminden kalma kilise ve müzelerin yanı sıra plajları, balık restoranları ve renkli eğlence hayatı ile şirin liman şehrini keşfetme fırsatı buluyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için hareket ediyoruz. Dereköy sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlemleri ardından Türkiye sınırına geçiyoruz. İstanbul’a varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor. Bir sonraki tatilinburada.com organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz..

(OTOBÜSLÜ TURLARDA İSTANBUL’A VARIŞ SAATİ SINIR YOĞUNLUĞU VE GÜMRÜK GEÇİŞLERİNE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR)


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 4 Yıldızlı Otelde alınan kahvaltılar
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Panoramik şehir turları
 • Güzergah üzerindeki bütün otoban ve check-point ücretleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
 • Konaklama vergileri ve gümrük vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Ekstra olarak belirtilen turlar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı (19:00)
 • Harbiye Askeri Müze Karşısı (20:00)
 • Merter Metro İstasyonu Yanı (21:00)
 • Beylikdüz`ü Tüyap Fuar Merkezi Önü (22:00)
 • Silivri Kipa Avm Önü (22:30)
Tur Hareket Tarihleri:

1.Ek Bilgiler

Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2020 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.
Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, TATİLİNBURADA.COM ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
Geziye, TATİLİNBURADA.COM rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden TATİLİNBURADA.COM sorumlu değildir.
TATİLİNUBURADA.COM, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
TATİLİNBURADA.COM, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.
Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.
Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden TATİLİNBURADA.COM ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde TATİLİNBURADA.COM herhangi bir sorumluluk taşımaz.
Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, TATİLİNBURADA.COM geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

2.İptal Şartları

30 gün kalana kadar vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.
30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.
Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.
Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

3.Vize Bilgileri